Dla pracownika

Nasze kluczowe cele działalności to pozyskanie nowych pracowników (cieśli szalunkowych, cieśli konstrukcyjnych, zbrojarzy, betoniarzy) i stworzenie bazy danych z pracownikami aktualnie poszukującymi pracę oraz obecnie zatrudnionych z możliwie jak największym doświadczeniem i według stworzonego modelu „idealnego pracownika” dla określonego stanowiska pracy bez ponoszenia przez pracownika żadnych kosztów.

Fundamentalną jest istniejąca baza klientów (firm budowlanych) dla których firma będzie dokonywać selekcji pracowników oraz kontakty z firmami zagranicznymi głównie w Norwegii.

Firma organizuje również bezpłatne i innowacyjne szkolenia pracowników budowlanych przed podjęciem pracy w Polsce i za granicą oraz spotkania bezpośrednie z pracodawcami.

Seminaria z warsztatami odbywają się w dni wolne od pracy (co umożliwia pozyskanie większej ilości pracowników z największym doświadczeniem i obecne pracujących) i w formie bezpłatnego szkolenia oraz majęcego na celu pozyskanie i selekcję przyszłych pracowników